سایت در حال بارگزاری ست، لطفا شکیبا باشید
باسکول دیجیتالی و شارژ آن در اتاق هتل
  • 1400/05/28

باسکول دیجیتالی و شارژ آن در اتاق هتل

کم کاربردترین وسیله هتل چیست؟
آخرین باری که دکتر تشریف بردین و جناب دکتر فرمودن تشریف ببرید روی ترازوی دیجیتالی چه وقتی بود ؟
اگر هتلی پنج ستاره در داخل حمام هایش ترازوی دیجیتالی نداشته باشد چه تاثیری بر سطح و ستاره هتل دارد ؟ 😊
اگر در حال حاضر در اکثر شهرهای زیارتی و توریستی کشور ، میزان ماندگاری، کمتر از دو شب میباشد چه اصراری به شارژ ترازوی دیجیتالی در حمام میباشد؟
چالش اصلی  این است شارژ ترازوی دیجیتال گرمی در هتل های تجاری و زیارتی چه معنائی دارد در حالیکه اصل داستان این وسیله و شارژ آن متعلق به ریزورت هتلها و هتل های All inclusive هست ؟!
ترازوی دیجیتالی وزن کم کنی یکی از کم کاربردترین تجهیزات مورد استفاده در برخی هتلها ، علی الخصوص پنج ستاره هاست ! من نمیدانم میهمانی که هلوف هلوف شکم عزیز و محترمش را از بوفه صبحانه ، بوفه ناهار و شام هتل اشباع کرده است و هنوز هم بدنبال سرآشپز هتل می دود ! پشت کله ما کارشناسان هتلداری بابت شارژ ترازوی  دیجیتالی آنهم از نوع گرمی و برند دلمونتی در اتاقش چه خواهد گفت ؟ البته ممکن است میهمان با دیدن این وسیله ، نسبت به وزن کردن و ریپک کردن چمدان هایش و تقسیم وزن اضافی سوغاتی ها و بار همراهش  یین کیف ها و ساک های همراهش اقدام کند تا بتواند خود را از پرداخت شارژ اضافه به ایرلاین های بی انصاف رها کند ضمن انکه نباید فراموش کنیم که این نوع ترازو برای توزین چمدان و امثالهم طراحی نشده است و این نوع خدمات توسط قسمت خدمات میهمان و کانسریج هتل قابل دریافت است.مهران میر خردادماه 1400دبی هتل پنج ستاره فرمونت