سایت در حال بارگزاری ست، لطفا شکیبا باشید
انقلاب سرویس بهداشتی
  • 1400/05/28

انقلاب سرویس بهداشتی

اداره کنترل و نظارت بر توالت ها!
به نظر میرسد میتواند یکی از پیشنهادات به دولت آینده، ایجاد اداره ای تحت نظارت و هدایت وزارت بهداشت و آموزش پزشکی، با عنوان اداره بازرسی و کنترل توالت های مراکز اقامتی ، گردشگری، پذیرائی، بین راهی ، بوم گردی و تفرجگاه های خارج و داخل شهری باشد !؟
در این کلیپ من به  رستورانی رفته ام که مدعی تغییر مدیریت ، استفاده از پرسنل متخصص تشریفات پذیرائی، دارای بخش مجزا و خاص وی آی پی و بهترین کیفیت در پخت و ارائه غذا با برنج ایرانی و کباب گوشت گوسفندی بود !
یادش بخیر ، اسفندیار رحیم مشائی رئیس وقت گردشگری کشور که بیچاره الان بناحق در زندان آب خنک میخورد در حاشیه یکی از همایش های کشوری با فعالان عرصه هتلداری و گردشگری کشور ، مشکل صنعت توریسم کشور را نداشتن توالت استاندارد در مسیرها و مقاصد گردشگری بدرستی برشمرد!
خواهش و استدعای بنده از تمامی همکاران ،کارکنان و کارفرمایان محترم توجه و اهتمام بیشتر به نظافت و پاکیزگی همیشگی سرویس های بهداشتی و ساخت و سیستم گذاری اصولی آنست !
بهرحال نظر من این است که طراحی و ساخت سرویس بهداشتی اصولی و مدرن ، نیاز به ارشد ترین و با تجربه ترین مهندسین ساخت و ساز و طراح جهانی دارد !
آنچه مشخص است ورودی لاکچری ، میزبانان خوش مشرب ، سرویس پذیرائی خاص و یونیک و کیفیت غذائی درجه یک در کنار خشک و خوش بو و فول آیتم بودن سرویس بهداشتی رستوران ها و هتلها میتواند زنجیره کامل سرویس و خدمات واحد مربوطه را تکمیل و تضمین نماید